FANDOM


 • Kotfmeler

  Już tydzień

  April 23, 2012 by Kotfmeler

  Do SPOTa tydzień, a ja znowu zmieniłem układ strony głównej. Mam nadzieję, że wam się podoba. Chcę tam jeszcze wrzucić dwie zakładki:

  • po prawej stronie mały odnośnik do RETCON , dla tych, którzy chcą być na bierząco ze zmianami w kanonie.
  • po lewej zmniejszyć galeryjkę z frakcjami i dodać kolejną na larpowców.

  Co myślicie o miniportalu na opowiadania, aby mieć wszystko razem pod ręką?

  Read more >
 • Kotfmeler

  Beta

  April 16, 2012 by Kotfmeler

  Do spota zostały już tylko dwa tygodnie, a wikia rozpoczyna swój "zwykły" żywot. Reklamowy temat na ZT http://larp-zt.pl/forum już ruszył i może tchnie trochę życia w momentami martwą encyklopedię. Nadal zastanawiam się nad ograniczaniem dostępu do większości co ważniejszych artykułów, choć porady dla początkujących adminów głoszą, że zabezpieczenia tylko zniechęcają chętnych. Mam nadzieję, że po ich zdjęciu nie skończy się na wojnach edycyjnych i trolowaniu.

  Pytanie bojowe do zainteresowanych: czy ktoś byłby chętny ogarnąć stronę główną?

  Read more >
 • Kotfmeler

  Dzisiaj skończyłem spisywać krainy Drikanu. Na razie jest spokój. Przynajmniej dopóki nie wezmę się (lub ktoś inny) do bardziej szczegółowych opisów miast i miejsc w poszczególnych krainach znanego świata. Teraz czeka mnie kolejna robota. Podzielenie historii świata na mniejsze artykuły, dodanie artykułów w mitologii o religiach i opisanie narodów wraz z ich cechami charakterystycznymi, językami którymi rozmawiają, wymyślenie ich tradycji i kultury. Jako miłosnik archeologii wiem, że to nie takie hop siup.

  Wikia zbliża się do setnego artykułu, co jest po części zasługą magdy, nowego admina na wikii, która wzięła na siebie cięzar opieki nad kategoriami stricte larpowymi (LARP i Larpowcy). Szybko się uczy. Coś mi się wydaje, że długo nie będę…

  Read more >
 • Kotfmeler

  Już tydzień!

  August 19, 2011 by Kotfmeler

  I pomyśleć, że tydzień temu założyłem na wikii konto i utworzyłem nowy portal "Imeshia Wiki". Wikia sukcesywnie rośnie w oczach, wzbogacając się o nowe wpisy. Na razie trwa wielki geograficzny opis świata ZT. Skończone jest południe i zachód. Przyszły tydzień to wschodnie królestwa, przepisanie historii świata do kilku mniejszych artykułów, opisy frakcji, larpowców i słowniczka LARPowego. Wikia startuje w społeczności ZT, gdy zbierze sto pierwszych wpisów.

  Dzisiaj poblokowałem możliwość edycji wszystkich wpisów osobom niezarejestrowanym. Powód jest prosty - nie chce mi się grzebać w odzyskiwaniu poprzednich wersji artykułów, na wypadek gdyby ktoś postanowił wykręcić mi głupi numer i pozmieniać wszystkie strony na np. manifest anonimowych.

  Read more >
 • Kotfmeler

  Już trzy dni!

  August 15, 2011 by Kotfmeler

  Imeshia Wiki istnieje już trzy dni i ma się dobrze. Póki co jestem jej jedynym kontrybutorem (napisałem 40 artykułów, choć zanim ten dzień się skończy, będzie ich więcej). Powoli zapełniam hasłami tę wikię. Gdy dobrnie stu wpisów zostanie ona rozreklamowana na stronach ZT.


  Głównym celem istnienia tej wikii, jest chęć głębszego wciągnięcia grających w świat ZT. Obecnie na palcach jednej ręki można policzyć osoby, które znają jego geografię i historię. Nie chodzi mi przy tym o to, aby każdy miał doktorat ze znajomości świata. Wystarczy, jeśli ludzie będą wiedzieli jak odgrywać orka lub nihilitę.

  Read more >
Community content is available under CC-BY-SA unless otherwise noted.