FANDOM


214 1432

Seba jako dziki elf

Dzikie elfy to frakcja w świecie "Zardzewiałego Topora". Są to pozostałości oddziałów, które pozostały po starych wojnach. Od ponad dwóch mileniów elfy te pilnują sekretów i ruin swojej rasy, zabijając każdego, kto spróbuje się do nich zbliżyć. Dzikie elfy można spotkać niemal w całym Drikanie , wszędzie tam gdzie są lasy lub ruiny elfiego ludu. Dzikie elfy noszą często stare i rdzewiejące zbroje i płaszcze uszyte z liści, pomagające w szybkim i ukrytym poruszaniu się po lesie. Są mistrzami pułapek, które wykorzystują w walce z często przewyższającymi ich liczebnie siłami.

Postępowanie w razie spotkaniaEdit

Jeżeli spotkałeś jakiegoś dzikiego elfa, to znaczy, że uruchomiłeś lub zaraz uruchomisz mechanizm pułapki, która ciebie zabije. Jeśli zauważysz podejrzany ruch na drzewach lub zobaczysz dzikiego elfa - natychmiast wycofaj się po swoich śladach i postaraj się znaleźć poza lasem.

Odgrywanie Dzikiego ElfaEdit

Dzikie elfy nienawidzą każdej istoty nie należącej do swojej rasy, choć niektóre ich odłamy weszły w "bliższe" kontakty z nihilitami. Szanujący się dziki elf nie pozwoli nieelfowi lub "nieelfiemu ścierwu" podejść do swoich włości lub strzeżonego przez siebie miejsca. Traktują inne rasy jak zwierzęta i potrafią nawet posunąć się do użycia niemowląt jako przynęty w swoich pułapkach i zasadzkach. Jeżeli są zmuszone, dzikie elfy przełkną swoją dumę i sprzymierzą się z "niższymi", aby osiągnąć swój cel. W takim przypadku dziki elf nie będzie oszczędzał swoim "towarzyszom" "niemiłych" uwag pod ich ardesem.