FANDOM


Zdjęcie0084

Melon (z lewej) i Mal'Ganish (z prawej)

Znany również jako Mal. Mal'Ganish znany jest z siania klimatu i tysiąca nowych pomysłów na mechanikę LARPową na sekundę. Podczas gry dąży, prawie zawsze z sukcesami do wypełnienia wszystkich questów danych mu przez Białą Radę. W świecie ZT należał kiedyś do frakcji skrytobójców, której przewodził. Potrafił ukryć w stroju kilkanaście sztuk oręża, co prowdziło nieraz do śmiesznych sytuacji. Mal zawsze wczuwa się w rolę.

CiekawostkiEdit

 • Mal, Mały i Shaman razem studiowali. Mały odpadł po dwóch miesiącach. Mal po dwóch sesjach. Shaman skończył.
 • Podczas jednego z LARPów, Mal spotkał się z imeshianami w celu omówienia "pewnej sprawy". Przed spotkaniem, obie strony umówiły się, że odrzucą na bok bronie, aby nikt nie wykręcił "brzydkiego numeru". Mal odrzucał swoje bronie dobrych kilka chwil, dopóki nie powstał z nich mały stosik ku konsternacji wszystkich zebranych.
 • Mal był jednym z założycieli Czarnej Rady i jednym z twórców świata Argentium.
 • Podczas Tygodniówki 2011, Mal został obudzony w brutalny sposób megafonem. By pokazać swoje niezadowolenie wybiegł w samych klapkach i slipkach, uzbrojony w topór i tarczę, zatakować budzących. Mały skwitował to: "Mal Barbarzyńca". Seba: "Gej fantasy". Po wygaśnięciu szału, mal ze zrezygnowaniem zapytał się, czy to pójdzie na facebook'a...
  95

  Pierwsza katana Mala.

  Malganish ..05.04.2009

  Mal'Ganish w końcu pokazał prawdziwe oblicze. 05.04.2009